"Electrolux Uztura Akadēmija" uzsākusi savu darbību

"Electrolux Uztura Akadēmija" novembra mēnesī uzsākusi savu meistarklašu maratonu. Novembrī uzspējām paviesoties sākumskolā "Būsim" un Rīgas 64.vidusskolā. Meistarklašu vadītājs kulinārijas blogeris Pipars tikās ar vairāku klašu bērniem, lai izrunātu kas ir veselīgs uzturs, ko nozīmē pilnvērtīgs uzturs, cik liela ir viena porcija, kādai informācijai jāpievērš uzmanība uz produktu etiķetēm, kas ir labie un sliktie cukuri un daudz ko citu. Pēc teorētiskās daļas kulinārijas blogeris Pipars kopā ar bērniem gatavoja un parādīja kā ar minimāliem naudas un laika ieguldījumiem pagatavot veselīgu maltīti. Pēc meistarklases katrs skolēns saņēma "Electrolux Uztura Akadēmija" sertifikātu, kā apliecinājumu ka pamata kurss "Kas ir veselīgs uzturs" ir pabeigts. Skolēniem ir iespēja turpināt bezmaksas apmācības, sekojot un iesaistoties "Electrolux Uztura Akadēmija" aktivitātēs.

 

Vai Tu zini, ko un cik ikdienā uzņem caur pārtiku? Piekritīsi, nedaudz amizanti, ja aizdomājas, tā ir mūsu ikdienas «degviela», bet mēs izvēlamies «bākā liet» visu, kas pagadās pa rokai! Jā, protams, cits teiks, ka bērniem jau tāpat vienalga, ko, ka tik apēst, bet es gribu ticēt, ka nedaudz, bet tomēr šādi apmeklējot bērnus Latvijas skolās, tomēr izdosies viņiem «ielikt domu», kas skaitās veselīgs, cik daudz skaitās veselīgs un varbūt pat iemācīt pagatavot pirmo ēdienu!

Šī galerija, nav lai slavinātu paveikto, šī galerija ir, lai varētu dalīties ar ideju, kas būtu jāpiekopj biežāk!

Aicinu, dalīties ar šiem Electrolux Uztura Akadēmijas ierakstiem/galerijām, lai iniciatīvu saskata visā Latvijā! Un kas to lai zina, varbūt spēsim atrast brīvu vietu, lai ierastos arī pie Tava razbainieka!

Palīdzi mums sasniegt dzirdošas ausis un atvērtus prātus – dalies ar mūsu ierakstiem!

Paldies par atbalstu:  "Electrolux", "Imantas Tirgus", "Nākotne". "Dimdiņi"